Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Reparatii capitale dusuri, grupuri sanitare, casa scarii cu hol aferent acesteia, la bloc productie,
- Număr anunț
- DA20888224
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
- Furnizor / câștigător
- COMFER CONSTRUCT SRL (CUI 37226512)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97.716 RON
- Valoare atribuită
- 97.562,65 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2018 11:00
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
97.562,65 RON
din 97.716 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 153,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.