Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROIECTOR LED EXTERIOR L420xW230xH320MM 200W 230V LUMINA RECE

Număr anunț
DA21107181
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,15 RON
Valoare atribuită
378,15 RON
Data publicării
31.08.2018 08:28
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,15 RON

din 378,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.