Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii si igienizari clase pregatitoare la Scoala Gimnaziala nr. 30 din Timisoara Corp B

Număr anunț
DA21105095
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.30 TIMISOARA (CUI 29120919)
Furnizor / câștigător
DK IMOBILIARE SRL (CUI 18459864)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.687,55 RON
Valoare atribuită
37.687,55 RON
Data publicării
30.08.2018 14:43
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.687,55 RON

din 37.687,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.