Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie toner pentru Primaria Potlogi
- Număr anunț
- DA20914564
- Autoritate contractantă
- COMUNA POTLOGI (CUI 4280256)
- Furnizor / câștigător
- ECHO PLUS SRL (CUI RO18957613)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.339,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.339,37 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 10:35
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.339,37 RON
din 1.339,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro