Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ELABORARE DOCUMENTATIE SF-PT in vederea extinderii retelei electrice mediu rural
- Număr anunț
- DA21100552
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUZA VODA (CUI 16432269)
- Furnizor / câștigător
- ADRISIMO 27 SRL (CUI RO16400585)
- Cod CPV
- 71311000-1 · Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.429,62 RON
- Valoare atribuită
- 35.429,62 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 10:59
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.429,62 RON
din 35.429,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro