Ofertă refuzată
Cumpărare directă
DALE VIBROPRESATE 50X50 CULOARE CIMENT GROSIME 6CM
- Număr anunț
- DA21077763
- Autoritate contractantă
- Comuna Movila (CUI 4365344)
- Furnizor / câștigător
- OYL EXPERT PAVAJE SRL (CUI 37123800)
- Cod CPV
- 44113120-2 · Dale de pavare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.456,80 RON
- Valoare finală
- 13.456,80 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 15:48
- Data finalizării
- 31.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.