Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DETERGENT ARIEL EXPERT PROFESIONAL 14 KG./ DETERGENT PROFESIONAL PENTRU SPITALE SI BUCATARII 14 KG.
- Număr anunț
- DA20915107
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.845,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.845,90 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 11:01
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.845,90 RON
din 1.845,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro