Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUZINETI BIELA R2 RABA

Număr anunț
DA20908774
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
Cod CPV
34312000-7 · Piese pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77 RON
Valoare atribuită
77 RON
Data publicării
25.07.2018 13:16
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77 RON

din 77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.