Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon fara fir DECT Alcatel E132, Caller ID, Negru
- Număr anunț
- DA21108849
- Autoritate contractantă
- TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 32552110-1 · Telefoane fara fir (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 94,42 RON
- Valoare atribuită
- 94,42 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 10:16
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
94,42 RON
din 94,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro