Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari instalatii sanitare
- Număr anunț
- DA21105482
- Autoritate contractantă
- COMUNA STRUNGA (CONSILIUL LOCAL STRUNGA) (CUI 4541041)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL COM TERM SRL (CUI RO15862888)
- Cod CPV
- 45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.722,81 RON
- Valoare atribuită
- 6.722,81 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 15:05
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 08:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.722,81 RON
din 6.722,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro