Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem supraveghere video
- Număr anunț
- DA21100277
- Autoritate contractantă
- ŞCOALA GIMNAZIALĂ CULCIU MARE (CUI 17371950)
- Furnizor / câștigător
- SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 8.260,50 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 10:47
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.260,50 RON
din 8.260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro