Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hard Disk HDD intern desktop Toshiba 500 GB, SATA3, 7200 RPM

Număr anunț
DA20915988
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405 RON
Valoare atribuită
443,85 RON
Data publicării
26.07.2018 11:43
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

443,85 RON

din 405 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.