Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICIUL DE CERTIFICARE A SEMNATURII ELECTRONICE(REINOIRE)

Număr anunț
DA20910471
Autoritate contractantă
Directia Fiscala a Municipiului Timisoara (CUI 21666630)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI ro18288250)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.330 RON
Valoare atribuită
5.330 RON
Data publicării
25.07.2018 14:49
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.330 RON

din 5.330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.