Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instalare piese Birou Vamal Suceava conform deviz anexat
- Număr anunț
- DA20897585
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- ROMOLD SRL (CUI 10946619)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 11:13
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro