Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de perfectionare si consultanta in management

Număr anunț
DA20886131
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
Furnizor / câștigător
IKAR MANAGEMENT CONSULT SRL (CUI 16401033)
Cod CPV
80532000-2 · Servicii de formare in management (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124.200 RON
Valoare finală
124.200 RON
Data publicării
23.07.2018 09:13
Data finalizării
26.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.