Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRAXBIND 2,5G/50ML*2FL
- Număr anunț
- DA21088179
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33621000-9 · Medicamente pentru sange si pentru organele hematopoietice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.639 RON
- Valoare atribuită
- 6.639 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 17:13
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.639 RON
din 6.639 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro