Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANTALON MOIRE

Număr anunț
DA21109510
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Muncitoresc Resita (CUI 16707440)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
18234000-8 · Pantaloni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,06 RON
Valoare atribuită
168,06 RON
Data publicării
31.08.2018 10:48
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,06 RON

din 168,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.