Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de suport tehnic pentru interpretare documentație tehnică pentru construcții

Număr anunț
DA21106163
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
NIMSAL DESIGN S.R.L. (CUI 39502347)
Cod CPV
71356300-1 · Servicii de suport tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.000 RON
Valoare atribuită
13.000 RON
Data publicării
30.08.2018 15:53
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 16:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.000 RON

din 13.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.