Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Documentatie cadastrala de dezlipire imobil - teren CF 101416 cu nr top 6696, 6697 Mun Brasov
- Număr anunț
- DA20949680
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Furnizor / câștigător
- ADVAITA SRL (CUI 31580080)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare finală
- 2.500 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 12:57
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.