Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet medicamente necompensate
- Număr anunț
- DA20915275
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
- Furnizor / câștigător
- FARMACIA DIANA ALEXANDRU SRL (CUI RO2074292)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 670,11 RON
- Valoare atribuită
- 718,45 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 11:08
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
718,45 RON
din 670,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro