Ofertă acceptată Cumpărare directă

Salicilat de sodiu pa CHEM118075205 500g

Număr anunț
DA20913914
Autoritate contractantă
APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
Furnizor / câștigător
NORDIC CHEMICALS SRL (CUI RO31878614)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
348 RON
Valoare atribuită
348 RON
Data publicării
26.07.2018 10:04
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348 RON

din 348 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.