Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIRACETAM HELCOR 400 MG X 20 CPR;GLADYCOR 6,25mg;Haloperidol 2mg/ml; SPIRONOLACTONA 25 mg

Număr anunț
DA20911525
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Calinesti (CUI 31184060)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33661700-8 · Alte medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,74 RON
Valoare atribuită
245,74 RON
Data publicării
25.07.2018 15:59
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,74 RON

din 245,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.