Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare piese de schimb pentru arzatoare

Număr anunț
DA21111212
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
Furnizor / câștigător
SOREVA IMPEX SRL (CUI ro3684728)
Cod CPV
42390000-6 · Piese de arzatoare pentru furnale, de furnale sau de cuptoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.718,04 RON
Valoare atribuită
1.718,04 RON
Data publicării
31.08.2018 12:20
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.718,04 RON

din 1.718,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.