Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SCAUN CONFERINTA OFF 832 /SRCF CTA
- Număr anunț
- DA21107808
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- ATREX PLUS DISABILITIES SRL (CUI 27048205)
- Cod CPV
- 39110000-6 · Scaune, produse conexe si piese ale acestora (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.424 RON
- Valoare atribuită
- 4.424 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 09:19
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.424 RON
din 4.424 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro