Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET USTENSILE BUCATARIE
- Număr anunț
- DA21106979
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala ,,Liviu Rebreanu” Tirgu-Mures (CUI 7555327)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39221180-2 · Ustensile de gatit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.255,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.255,04 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 07:53
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.255,04 RON
din 1.255,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro