Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aer conditionat Yamato 9000 btu inverter

Număr anunț
DA21106706
Autoritate contractantă
Ministerul Comunicatiilor si Societatii Informationale (CUI 4220947)
Furnizor / câștigător
SUPER KLIMA INSTALATII SR.L. (CUI RO15885733)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.112,76 RON
Valoare atribuită
4.112,76 RON
Data publicării
30.08.2018 17:31
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.112,76 RON

din 4.112,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.