Ofertă acceptată Cumpărare directă

33600000-6 Produse farmaceutice (Rev.2)

Număr anunț
DA20905866
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CAMPIONII (CUI 29433509)
Furnizor / câștigător
APS STAROM GENERAL SRL (CUI RO30653486)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
881,03 RON
Valoare atribuită
881,03 RON
Data publicării
25.07.2018 10:42
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

881,03 RON

din 881,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.