Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AER CONDITIONAT ALIZEE AW18GR INVERTER 18000 BTU+MONTARE
- Număr anunț
- DA21104965
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.763,02 RON
- Valoare atribuită
- 4.763,02 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 14:36
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.763,02 RON
din 4.763,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro