Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEST MARTOR STERILIZARE PENTRU AUTOCLAV CU ABUR 134 GRADE C
- Număr anunț
- DA20890644
- Autoritate contractantă
- UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
- Furnizor / câștigător
- A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
- Cod CPV
- 33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.750 RON
- Valoare atribuită
- 2.750 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 13:00
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.750 RON
din 2.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro