Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIONAREA DIRECTA A UNUI PACHET MATERIALE PENTRU MICI REPARATII

Număr anunț
DA21106892
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 CALIMANESTI (CUI 19386779)
Furnizor / câștigător
MARNA SA (CUI RO1471871)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366,01 RON
Valoare atribuită
366,01 RON
Data publicării
31.08.2018 06:52
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,01 RON

din 366,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.