Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mica publicitate - Ref.nr.MBR_DSI 20183/16.07.2018 SC MICROROM COMINTRADE SRL

Număr anunț
DA20916934
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
Grupul de Presa Roman SRL (CUI RO14376529)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,70 RON
Valoare atribuită
239,70 RON
Data publicării
26.07.2018 12:34
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,70 RON

din 239,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.