Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa 195/65R15 91H ENERGY SAVER+ GRNX MICHELIN

Număr anunț
DA20910707
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA TIMIS (CUI 11375707)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
34351000-2 · Pneuri pentru sarcina mica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
889,04 RON
Valoare atribuită
889,04 RON
Data publicării
25.07.2018 15:02
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

889,04 RON

din 889,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.