Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASPIRATOR SAMSUNG VCC45T0S3R/BOL

Număr anunț
DA20910107
Autoritate contractantă
Centrul Scolar de Educatie Incluziva "Sf. Andrei" Gura Humorului (CUI 4440926)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468,90 RON
Valoare atribuită
468,90 RON
Data publicării
25.07.2018 14:29
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

468,90 RON

din 468,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.