Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de cadastru eliberare titluri de propietate.
- Număr anunț
- DA20912442
- Autoritate contractantă
- COMUNA ANINOASA (CONSILIUL LOCAL ANINOASA) (CUI 4898851)
- Furnizor / câștigător
- DUMITRAŞCU CONSTANTIN-AUREL- BIROU CADASTRU (CUI 33739310)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare finală
- 25.000 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 08:34
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.