Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie sistem supraveghere video
- Număr anunț
- DA20911107
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA GIURGIU (CUI 9968753)
- Furnizor / câștigător
- SIMBA ALARMS SRL (CUI RO17506429)
- Cod CPV
- 35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.202 RON
- Valoare atribuită
- 4.202 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 15:27
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.202 RON
din 4.202 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro