Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare camera supraveghere

Număr anunț
DA20908952
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN (CUI 21103360)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS SRL (CUI RO23742734)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
525,21 RON
Valoare atribuită
525,21 RON
Data publicării
25.07.2018 13:26
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

525,21 RON

din 525,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.