Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perdele

Număr anunț
DA20917084
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA VARBILAU (CUI 29062931)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
39515100-6 · Perdele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389,57 RON
Valoare atribuită
389,57 RON
Data publicării
26.07.2018 12:42
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389,57 RON

din 389,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.