Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banca cu spatar

Număr anunț
DA20915787
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GEORGE TOFAN BILCA (CUI 16292084)
Furnizor / câștigător
FASHION PHONES SRL (CUI 35824781)
Cod CPV
39113600-3 · Banci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.392 RON
Valoare atribuită
8.228 RON
Data publicării
26.07.2018 11:32
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.228 RON

din 7.392 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.