- Număr anunț
- DA20914839
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
- Furnizor / câștigător
- MOB M&M STIL SRL (CUI RO17889995)
- Cod CPV
- 39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.352,98 RON
- Valoare atribuită
- 7.352,98 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 10:49
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.352,98 RON
din 7.352,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro