Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Uscator de maini inox Esenia Smartflow 2100
- Număr anunț
- DA20910261
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Satu Mare (CUI 3897211)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI RO10716130)
- Cod CPV
- 39712300-9 · Uscatoare de maini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 345,20 RON
- Valoare atribuită
- 345,20 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 14:37
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
345,20 RON
din 345,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro