Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARE DE CONCEPTIE GRAFICA EXECUTIE SI COLANTARE BETON
- Număr anunț
- DA21110419
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
- Cod CPV
- 45442100-8 · Lucrari de vopsire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.945 RON
- Valoare atribuită
- 11.945 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 11:37
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.945 RON
din 11.945 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro