Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie si montaj tamplarie PVC cu geam termopan

Număr anunț
DA21110051
Autoritate contractantă
UM01877 (CUI 4266251)
Furnizor / câștigător
PERFECT HOME DESIGN SRL (CUI RO28270993)
Cod CPV
45421150-0 · Lucrari de instalare de tamplarie nemetalica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.411,76 RON
Valoare atribuită
5.411,76 RON
Data publicării
31.08.2018 11:18
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.411,76 RON

din 5.411,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.