Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse

Număr anunț
DA21109452
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Miron Radu Paraschivescu Zimnicea (CUI 19068740)
Furnizor / câștigător
RINALDO COM SRL (CUI RO9203858)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
963,77 RON
Valoare atribuită
963,77 RON
Data publicării
31.08.2018 10:45
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

963,77 RON

din 963,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.