Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DISC METAL 125, DISC METAL 230
- Număr anunț
- DA20908781
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
- Furnizor / câștigător
- FAVICOM S.R.L. (CUI RO12155840)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 466,20 RON
- Valoare atribuită
- 466,20 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 13:16
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
466,20 RON
din 466,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro