Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIMENT STRUCTO PLUS 40 KG

Număr anunț
DA21109787
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Vasile Cristoforeanu (CUI 24630658)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI RO5638078)
Cod CPV
44111200-3 · Ciment (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46,65 RON
Valoare atribuită
46,65 RON
Data publicării
31.08.2018 11:03
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46,65 RON

din 46,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.