Ofertă acceptată Cumpărare directă

Distrugator documente EVOffice CD208P

Număr anunț
DA20913261
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI (CUI 16462898)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,75 RON
Valoare atribuită
199,75 RON
Data publicării
26.07.2018 09:27
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,75 RON

din 199,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.