Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE AMENAJARE SPATIU DE JOACA SI AGREMENT PENTRU COPII IN COMUNA SLIMNIC

Număr anunț
DA21108716
Autoritate contractantă
COMUNA SLIMNIC (PRIMARIA SLIMNIC JUD. SIBIU) (CUI 4405988)
Furnizor / câștigător
AUTO-SCHIEB SRL (CUI RO17075741)
Cod CPV
45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150.760,67 RON
Valoare atribuită
150.760,67 RON
Data publicării
31.08.2018 10:09
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150.760,67 RON

din 150.760,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.