Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SI MONTAJ LAMPI STRADALE ILUMINAT PUBLIC

Număr anunț
DA21107929
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTINESTI (PRIMARIA) (CUI 8613973)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI RO15677066)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.860,70 RON
Valoare atribuită
24.860,70 RON
Data publicării
31.08.2018 09:26
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.860,70 RON

din 24.860,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.