Ofertă refuzată Cumpărare directă

Inchiriere utilaj terasament

Număr anunț
DA21030030
Autoritate contractantă
Comuna Vintila Voda (primaria vintila voda) (CUI 3662576)
Furnizor / câștigător
ABD GABRIELA FOREST SRL (CUI 38098985)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare finală
24.000 RON
Data publicării
20.08.2018 09:45
Data finalizării
31.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.