Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE REPARATII
- Număr anunț
- DA21110775
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MARAMURES (CUI 15331312)
- Furnizor / câștigător
- OTELU-CM SRL (CUI RO2194280)
- Cod CPV
- 44112500-3 · Materiale pentru acoperis (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 978,27 RON
- Valoare atribuită
- 978,27 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 11:56
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
978,27 RON
din 978,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro